Interim Engineering

v automobilovém průmyslu

CERTIFIKACE

Disponujeme platnou certifikaci ISO 9001:2015.

EXPERTNÍ TÝM

Letité zkušenosti získané v mezinárodních firmách.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Snažíme se dosáhnout maximální profesionality.

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

Dokonalé jazykové znalosti na profesionální úrovni.

Společnost QE group byla založena v roce 2016 Pavlou Kolečkářovou jako jedinou společnicí a jednatelkou. Díky její čtrnáctileté zkušenosti v tomto segmentu je QE group rostoucí a dynamickou firmou, která se snaží pozvednout Interim Engineering na mnohem vyšší úroveň.

Naše společnost poskytuje INTERIM služby v automobilovém průmyslu v České republice i v zahraničí.

Posláním QE group je udržovat osobní přístup směrem k zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům.

Mezi naše portfolio se řadí Quality Engineers (customer, supplier care), Quality ManagersProduct Managers, Project Managers, Launch Managers, Production Manager, Logistic Managers, Technolog, Rezident Engineers a další.

Management i zaměstnanci mají letité zkušenosti získané v mezinárodních firmách, dokonalou znalost automobilového trhu včetně jazykových znalostí.

Naše firemní kultura je postavena na přátelské atmosféře, kterou rádi přenášíme i na naše zákazníky. Snažíme se o maximální konstruktivnost a samozřejmostí jsou pro nás slušnost a korektnost, které považujeme za základní atributy dobrého obchodu. Naše slovo platí.

Strategií QE group je poskytnout zákazníkovi kompletní dodávku a servis. Náš zákazník nám pouze předá výchozí situaci a my se postaráme o zbytek. Neúspěch je nepřijatelný.

V každé oblasti naší činnosti se snažíme dosáhnout maximální profesionality. Proto se naše kolegyně a kolegové neustále vzdělávají, certifikují a dbají na osobní rozvoj. Prostřednictvím toho navíc získáváme nová a udržujeme současná partnerství s předními výrobci a distributory technologií.

Disponujeme platnou certifikaci ISO 9001:2015. Více informací o této oblasti se dozvíte zde.